Faq

Czy mogę samodzielnie skompletować swój zestaw zeszytów?

Jasne, napisz do nas wiadomość i podaj modele zeszytów: kolory i wzory, które Cię interesują i chcesz, żeby znalazły się w zamówionym przez Ciebie komplecie.

Czy wykonujecie zlecenia na zeszyty customizowane na zamówienie marek lub firm ?

Tak, napisz do nas e-mail i określ jakie zeszyty chciałbyś u nas zamówić. Podaj nakład ( ilość egzemplarzy ), kolorystykę jaka Cię interesuje np. proponowane kolory okładek,  nici do szycia czy farby do druku  oraz  motyw / logo, które ma się znaleźć na okładce. Prześlemy Ci wstępną wycenę oraz termin realizacji. 

Jeżeli potrzebujesz wsparcia graficznego na etapie projektu, możemy także poza drukiem i wykonaniem zeszytów zająć się kompleksowo realizacją i przygotować na Twoje potrzeby elementy identyfikacji, skład, layout lub. ilustrację na okładkę. 

Czy mogę zamówić u Was warsztaty dla swojej firmy , instytucji, w której pracuję lub organizowanego przeze mnie wydarzenia?

Tak, bardzo chętnie realizujemy warsztaty z papieru czerpanego, drukarskie czy tworzenia linorytu , napisz do nas wiadomość wraz z proponowanym terminem wydarzenia. Dogadamy szczegóły i mam nadzieję, że  uda się coś razem zorganizować.

Czy wykonujecie personalizowane zamówienia dla klientów indywidualnych np. czy można zamówić grubszy notes?

Jeżeli chodzi o indywidualne zamówienia wszystko zależy od rodzaju personalizacji. Napisz do nas wiadomość. Zaproponujemy dostępne rozwiązania i postaramy się spełnić Twoje potrzeby. Prześlemy Ci wycenę personalizacji produktu i jeżeli zaakceptujesz warunki ustalimy termin realizacji zamówienia.

Czy prowadzicie warsztaty introligatorskie lub graficzne?

Tak, cyklicznie,  na zaproszenie różnych instytucji, prowadzimy tego typu warsztaty, w różnych miastach w Polsce.  Mamy w ofercie kilka autorskich warsztatów:

  • introligatorski, na którym uczestnik szyje pakiet zeszytów,
  • graficzny – podstaw tworzenia linorytu , 
  • drukarski,  na którym drukujemy plakaty  z wykorzystaniem naszych matryc z roślinnymi motywami,
  • oraz papieru czerpanego.

Głównie tego typu wydarzenia odbywają się w sezonie wiosna-lato. Informacje o terminach i możliwości zapisów na zajęcia znajdziesz z wyprzedzeniem na naszych profilach social media.

Chcę zrobić zamówienie w sklepie, ale zależy mi na usłudze kurierskiej innej firmy niż jest w standardowej ofercie lub na wysyłce zagranicznej zamówienia, czy jest taka opcja?

Napisz do nas, przedstawimy Ci możliwe opcje wysyłki i koszty.

Jakimi farbami drukowane są zeszyty i grafiki ?

Grafiki – linoryty drukowane są  farbami offsetowymi , takimi jakich używa się do druku książek – są odporne na działania światła, dzięki czemu można je wieszać nawet w nasłonecznionych pomieszczeniach. Drugą techniką, którą stosujemy przy tworzeniu swoich prac jest sitodruk – do druku używamy farb wodnych do sita.

Napisz do mnie:
pracownia@papierplusdruk.pl

lub zadzwoń
nr tel. 692 646 763